Gun Gale Reborn
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mezőség - Vadászterület

3 posters

Go down

Mezőség - Vadászterület Empty Mezőség - Vadászterület

Témanyitás by Death Gun Kedd Júl. 14, 2015 9:04 pm

A kezdőváros kapuin kilépve találhatjuk magunkat a mezősségen, amely sok vad otthona. Ezen a területen leginkább állat típusú mobok találhatóak meg, amiknek szintjük még elég alacsony, hogy akár szólóba is legyőzhessük.

Itt megtalálható mobok listája:
- a területen eddig még senki sem járt
Death Gun
Death Gun

Hozzászólások száma : 49
Join date : 2015. Jul. 13.

Karakterlap
Szint: 10
Banda:
EXP:
Mezőség - Vadászterület Left_bar_bleue42000/42000Mezőség - Vadászterület Empty_bar_bleue  (42000/42000)

Vissza az elejére Go down

Mezőség - Vadászterület Empty Re: Mezőség - Vadászterület

Témanyitás by Aaron Blackfire Pént. Júl. 17, 2015 11:26 am

- Link Start!
A mai napom is így kezdődött, hogy ezt kimondtam. Bár sokan kockának tartanak, hogy ilyen korán fenn vagyok, és máris játszok, de ez az én dolgom nem az övüké. A ház most viszonylag üres, mert a testvéreim épp egy osztálykiránduláson vannak az iskolával. Mondjuk érdekes egy kirándulás… a nyár közepén… na hát mindegy. Legalább nem kell értük itthon aggódnom. Ahogy a GGo világába értem egy kis karkörzés kíséretében léptem ki a portálból, majd miután elnyomtam egy ásítást merész mosollyal az arcomon indulok útnak. Az Északi kapun át léptem ki a Mezősségre, és míg haladok, gyorsan lehívom a menüm, és az útra is félig-meddig figyelve végül előhívom a fegyverem. Egy pillanatra fel is készítem a drágaságot a harcra. Előszedem a töltényt, és a tárba helyezve megnyomom az indító gombot, és a fegyver „viógása” után már tudtam, hogy feltöltődött. Vagyis kész vagyok a csatára. Ideje hát, hogy induljak, és valami érdekeset találják hát.

15 HP 1 P

Tár: oooooooooo (10/10)
Akku állapot: 100/100
Aaron Blackfire
Aaron Blackfire

Hozzászólások száma : 9
Join date : 2015. Jul. 14.

Karakterlap
Szint: 1
Banda: -
EXP:
Mezőség - Vadászterület Left_bar_bleue5/500Mezőség - Vadászterület Empty_bar_bleue  (5/500)

Vissza az elejére Go down

Mezőség - Vadászterület Empty Re: Mezőség - Vadászterület

Témanyitás by Kirito Pént. Júl. 17, 2015 11:45 am

Aaron neki is vágott az aznapi Vadászatnak. A Mezősségre indult, ami köztudottan Vaddisznók és Darazsak gyakori lelőhelye. A vadászterület szélére érve szinte rögtön kiszúrta a nyílt terepen földet turkáló mobokat, de nem lehetett biztos benne, azok is észrevették-e őt. Végül is az sem lenne baj, ha a szerencsétlen állatok rögtön rátámadnának, elvégre az ő lehentelésük végett van itt a fiú, de ha sikerülne észrevétlenül a közelükbe férkőzni és lesből megtámadni őket, nagy előnyt jelentene - sajnos nem a Vaddisznóknak.

// Aaron Blackfire vs 2 Vaddisznó //

Távolságok:
Aaron <-> Vaddisznó 1 = 539 m
Aaron <-> Vaddisznó 2 = 969 m

Sorrend:
Blackfire (találathoz 3 vagy afölé kell dobnia, Sebzés: 5 HP/lövés, 1 kiskörben 3x lőhet)
 -Találati távolság: 500 m)
Vaddisznó 1#-2# (találathoz 4 vagy afölé kell dobnia, Sebzése: 2 HP/támadás)
 -Találati távolság: 1,5 m)

Életek:
Blackfire: 15 HP 1 P
Vaddisznó 1#: 15 HP
Vaddisznó 2#: 15 HP

Időjárási változó: Eső (nem változtat a találati esélyeken)


A hozzászólást Kirito összesen 4 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Júl. 17, 2015 1:04 pm-kor.
Kirito
Kirito
Admin

Hozzászólások száma : 48
Join date : 2015. Jul. 13.

Karakterlap
Szint: 10
Banda:
EXP:
Mezőség - Vadászterület Left_bar_bleue42000/42000Mezőség - Vadászterület Empty_bar_bleue  (42000/42000)

https://ggreborn.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Mezőség - Vadászterület Empty Re: Mezőség - Vadászterület

Témanyitás by Death Gun Pént. Júl. 17, 2015 11:45 am

The member 'Kirito' has done the following action : Kocka

'Időjárás Kocka' :
Mezőség - Vadászterület Vizkocka_www.kepfeltoltes.hu_
Death Gun
Death Gun

Hozzászólások száma : 49
Join date : 2015. Jul. 13.

Karakterlap
Szint: 10
Banda:
EXP:
Mezőség - Vadászterület Left_bar_bleue42000/42000Mezőség - Vadászterület Empty_bar_bleue  (42000/42000)

Vissza az elejére Go down

Mezőség - Vadászterület Empty Re: Mezőség - Vadászterület

Témanyitás by Aaron Blackfire Pént. Júl. 17, 2015 12:28 pm

Hm… úgy tűnik, a szerencse máma nem mellettem kedvez. Ahogy úton vagyok elkezdett szépen lassan cseperegni az eső, majd egy idő után leszakadt az ég. Egek… egek… Úgy tűnik nincs szerencsém… persze… ez csak még jobban felszítja bennem a tüzet. Az idő ellenére, bár a mező kicsit sáros lett, attól még sikerült kiszúrnom a távolban két célt. Egy-pár Vadkan legelészet jóízűen. Hm… úgy tűnik fortune mégse utál annyira. Azonban bárhogy is van… sajnos túl messze vannak, ahhoz, hogy eltaláljam. Így hát előbb közel kell kerülnöm hozzájuk. Egyelőre nincs még róluk adat, így viszont nem tudom milyen típusú lények. Mindenesetre egyelőre még nem tudom utolérni, így hát nagyjából célzok, és elsütöm a fegyverem. Bár a sugárfegyver nem olyan hangos, mint a fémtáras, attól még a felvillanó fény bizonyára észreveteti velem a mobok figyelmét, így elindulnak felém.

15 HP 1 P

Tár: ooooooooox (10/9)
Akku állapot: 100/99

// 1x lövök Vaddisznó 1 felé, mivel hatókörön kívül van, nem vagyok képes eltalálni, de remélhetőleg sikerül magamra vonnom a figyelmüket. Emellett 12 M-t előre haladok Vaddisznó 1 felé //
Aaron Blackfire
Aaron Blackfire

Hozzászólások száma : 9
Join date : 2015. Jul. 14.

Karakterlap
Szint: 1
Banda: -
EXP:
Mezőség - Vadászterület Left_bar_bleue5/500Mezőség - Vadászterület Empty_bar_bleue  (5/500)

Vissza az elejére Go down

Mezőség - Vadászterület Empty Re: Mezőség - Vadászterület

Témanyitás by Kirito Pént. Júl. 17, 2015 1:15 pm

A két mob megjelent Aaron látóterében, és ő egyből a kihívásuk mellett döntött. Rálőtt a közelebb turkáló Vaddisznóra, de az még több mint 20 méterrel arébb volt, mint amennyire a sugárfegyver el tud lőni, a lézernyaláb a földbe csapódott be, megpörkölve pár fűszálat. Közben folyton esett az eső, de ez nem hátráltatta a vadászterület csekély számú jelenlevőit a harc folytatásában. A közelebbi Vaddisznó felfigyelt a lövedékre és megindult Aaron felé. Nem volt valami gyors, de nem is volt lassú. Sebessége nagyjából két harmada lehetett a katonáénnak, ha pontokban szeretnénk meghatározni. Még 19 méter, és lőtávolságon belülre kerül, és kezdődhet a harc. Vajon a másik Vaddisznó is elindul a fiú felé? A Vaddisznók semleges mobok, csak akkor támadnak, ha egyiküket eltalálják, addig nyugton maradnak.
// Vaddisznó 1 megtett távolsága: 16 m (Sebesség: 4)

Távolságok:
Aaron <-> Vaddisznó 1 = 511 m
Aaron <-> Vaddisznó 2 = 957 m //

A következő kör után kezdődhet a lövöldözés ^^ //
Kirito
Kirito
Admin

Hozzászólások száma : 48
Join date : 2015. Jul. 13.

Karakterlap
Szint: 10
Banda:
EXP:
Mezőség - Vadászterület Left_bar_bleue42000/42000Mezőség - Vadászterület Empty_bar_bleue  (42000/42000)

https://ggreborn.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Mezőség - Vadászterület Empty Re: Mezőség - Vadászterület

Témanyitás by Aaron Blackfire Pént. Júl. 17, 2015 2:11 pm

Ahogy közeledik, a vaddisznó mosolyom végül leolvad az arcomról. Bár az egyik jött, a másik, ami közel egy kilométerre lehet tőlem talán, még mindig állt, és várt és legelt békésen. Pechemre ez így el fog tartani egy darabig. Viszont nem baj. Egy célpontom még mindig lett. Ahogy közeledek ismét a Disznóhoz az utolsó pár lépés után, ismét megnéztem, és elvileg a mob már a találati távolságomon belül volt. Így hát fél térdre ereszkedek, majd a puskát az arcomhoz emelve próbálom becélozni a vadkant a rendszer találatsegítő rendszerével. Végül miután a mob a találati szóródás jelző karika belsejében volt, elengedtem egy sorozatot.

15 HP 1 P

Tár: ooooooxxxx (10/6)
Akku állapot: 100/96

// 12 M mozgás, így a vaddisznó a hatókörömön belül van, 3 lövés Vaddisznó 1-re, mivel ebben a körben mozogtam 4 és afölött találok csak //


A hozzászólást Aaron Blackfire összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Júl. 17, 2015 2:11 pm-kor.
Aaron Blackfire
Aaron Blackfire

Hozzászólások száma : 9
Join date : 2015. Jul. 14.

Karakterlap
Szint: 1
Banda: -
EXP:
Mezőség - Vadászterület Left_bar_bleue5/500Mezőség - Vadászterület Empty_bar_bleue  (5/500)

Vissza az elejére Go down

Mezőség - Vadászterület Empty Re: Mezőség - Vadászterület

Témanyitás by Death Gun Pént. Júl. 17, 2015 2:11 pm

The member 'Aaron Blackfire' has done the following action : Kocka

'6 oldalú kocka' :
Mezőség - Vadászterület 4766612103_86ee832108_s Mezőség - Vadászterület 4766612103_86ee832108_s Mezőség - Vadászterület 4767249862_5877ffd2ef_s
Death Gun
Death Gun

Hozzászólások száma : 49
Join date : 2015. Jul. 13.

Karakterlap
Szint: 10
Banda:
EXP:
Mezőség - Vadászterület Left_bar_bleue42000/42000Mezőség - Vadászterület Empty_bar_bleue  (42000/42000)

Vissza az elejére Go down

Mezőség - Vadászterület Empty Re: Mezőség - Vadászterület

Témanyitás by Kirito Pént. Júl. 17, 2015 2:23 pm

Lement az első sorozat a mozgó Vaddisznó irányába Aaron részéről. A Jugo-ból kilőtt három lézernyalábból kettő az állat előtt érkezett le, de a harmadik elkapta a lény lábát. A katona levonhatta a következtetést: még közelebb kell mennie. Mindeközben a megsebzett vad újabb 16 méterrel került közelebb Aaron-höz. Hogy dönt most a fiú? Bár a vadkan már bőven a lőtávon belül van, biztosra lehetne menni és közelebb sompolyogni, vagy lőni megint. A találat hatására a távolabbi Vaddisznó is elindult.

// Távolságok:
483 m
929 m
Vaddisznó 1 találatot kapott és HP-ja 15-ről 10-re csökkent. //
Kirito
Kirito
Admin

Hozzászólások száma : 48
Join date : 2015. Jul. 13.

Karakterlap
Szint: 10
Banda:
EXP:
Mezőség - Vadászterület Left_bar_bleue42000/42000Mezőség - Vadászterület Empty_bar_bleue  (42000/42000)

https://ggreborn.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Mezőség - Vadászterület Empty Re: Mezőség - Vadászterület

Témanyitás by Aaron Blackfire Pént. Júl. 17, 2015 2:47 pm

A három sugár elég szép sebességgel indult el a vaddisznó felé, és bár kettő túl korán ért földbe, azért az egyik lövésemmel sikerült eltalálnom, így megmozdítva a lény életsávját. Hm… eddig minden jól halad, már csak még párszor meg kell ismételnem. Mostanra eléggé ki tudtam szusszanni magam, hogy a futás után légzésemet, és szívverésem csökkentsem, hogy a szóródási ráta köre csökkenjen. Nem szándékoztam közelebb menni, ez bőven elegendő távolság nekem. Van még bőven golyóm, és az ellenfél sem fog tudni megsebezni, ha itt maradok. Így hát ismét céloztam, és ismét háromszor sütöm el a fegyverem.

15 HP 1 P

Tár: oooxxxxxxx (10/3)
Akku állapot: 100/93

// ebben a körben nem mozogtam, így a találati esélyeim visszamentek 3-ra, ismét 3x lövök Vaddisznó 1-re //


A hozzászólást Aaron Blackfire összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Júl. 17, 2015 2:47 pm-kor.
Aaron Blackfire
Aaron Blackfire

Hozzászólások száma : 9
Join date : 2015. Jul. 14.

Karakterlap
Szint: 1
Banda: -
EXP:
Mezőség - Vadászterület Left_bar_bleue5/500Mezőség - Vadászterület Empty_bar_bleue  (5/500)

Vissza az elejére Go down

Mezőség - Vadászterület Empty Re: Mezőség - Vadászterület

Témanyitás by Death Gun Pént. Júl. 17, 2015 2:47 pm

The member 'Aaron Blackfire' has done the following action : Kocka

'6 oldalú kocka' :
Mezőség - Vadászterület 4766612103_86ee832108_s Mezőség - Vadászterület 4767250438_224285ea8b_s Mezőség - Vadászterület 4767250438_224285ea8b_s
Death Gun
Death Gun

Hozzászólások száma : 49
Join date : 2015. Jul. 13.

Karakterlap
Szint: 10
Banda:
EXP:
Mezőség - Vadászterület Left_bar_bleue42000/42000Mezőség - Vadászterület Empty_bar_bleue  (42000/42000)

Vissza az elejére Go down

Mezőség - Vadászterület Empty Re: Mezőség - Vadászterület

Témanyitás by Kirito Pént. Júl. 17, 2015 5:43 pm

Aaron bölcsen cselekedett, és nem csak belevetette magát a harcba. Nem rohant ész nélkül a mob felé, hanem célzásra emelte a kezében tartott sugárvetőt, bemérte a célt, és lőtt. Három lövéséből kettő talált, majd a Vaddisznó pukkanás és pixelfelhő keretében eltűnt. Egy panel jelent meg Aaron előtt, ami a szerzett jutalmakat írta ki: 15 credit, 5 EXP. Közben a második disznó is folytatta útját.

// Távolságok:
Aaron <-> Vaddisznó 2 = 520 m (Átugorjuk azt a pár száz kört, amíg odasétáltok egymáshoz, a következő posztodban felszínesen írd le, ahogy közeledtek.)

Alternatív díjazás:
100 EXP, 200 credit//
Kirito
Kirito
Admin

Hozzászólások száma : 48
Join date : 2015. Jul. 13.

Karakterlap
Szint: 10
Banda:
EXP:
Mezőség - Vadászterület Left_bar_bleue42000/42000Mezőség - Vadászterület Empty_bar_bleue  (42000/42000)

https://ggreborn.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Mezőség - Vadászterület Empty Re: Mezőség - Vadászterület

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.