Gun Gale Reborn
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aaron Blackfire

2 posters

Go down

Aaron Blackfire Empty Aaron Blackfire

Témanyitás by Aaron Blackfire Kedd Júl. 14, 2015 9:15 pm

Valós Adatok

Név: Aaron Blackfire
Nem: férfi
Kor: 18

Kinézet: Karakterét magáról mintázta, így voltaképpen teljesen ugyanúgy néznek ki, azt leszámítva, hogy valóságban nem takargatja annyira magát. Leginkább egy fekete, csuklyás pulóverben, és egy ugyanilyen színű  farmernadrágban. Nyakán egy ezüstkereszt lóg, melyet anyja adott neki.
Jellem: Imádja a lövöldözős játékokat, éppen így talált a GGO-ra. Testvérei többet jelent neki bárminél, és ha kell az életét odaadná értük. Mivel tanuló még eléggé gondterhelt néha, mivel az ő keresetén múlik a családja élete, hiába próbálja eltartani őket nagyanyjuk. Mivel eddig nem sikerült állást találnia a GGO átváltós rendszere az egyetlen hely, ahol elég pénzt tud szerezni. Kissé makacs, szeret kockáztatni, és néha fejjel rohan a falnak, de amikor képes nyugodt fejjel gondolkozni egyszerűbben mennek a dolgai. Kerüli a társaságot, de ha megfizetik örömmel beáll bárkinek a csapatába. Éppen ezért inkább solo harcos szokott lenni, mint csapatjátékos. Amikor harcol minden gondját képes elfelejteni.

Játékos Adatok

Felhasználónév: Blackfire
Nem: férfi
Kaszt: Katona
Életcélok: Hogy ő legyen a játék legjobbja, hogy az így szerzett rengeteg Kreditet átválthassa valós pénzbe, ezzel megemelni családjának az életszínvonalt.

Kinézet: Nagyjából 176 cm magas, 65 kg nehéz srác, akink ébenfekete haja a háta közepéig ér. Szintén fekete szemei elhatározottságot, és merészséget sugároznak. Arca nagy részét eltakarja illetve testének nagy részét is. Mellkasától kiinduló szerteágazó leginkább ágakhoz hasonlítható tetoválások tarkítják. A valósághoz hasonlóan nagyon kedveli a sötét öltözékeket.

Előtörténet:
Egy csendes környékre születtem Tokyo egyik eldugott szegletén. Már nagyon fiatalon látszott, hogy vonzódom a sötét színű dolgokhoz, és anyámék mindig rosszallóan csóválták a fejüket, mikor mindig valami sötét színű öltözéket akartam magamnak, vagy éppen játékot, de persze mindig elmosolyodtak a végén, mert úgy szerettek ahogy vagyok. Szépen lassan felcseperedtem, és segédkezni kezdtem szüleimnek a ház körül. Nem voltunk soha valami gazdagok, de bőven elegendő volt anyámék keresete ahhoz, hogy elássanak minket. Apám egyik nap azzal az örömhírrel ért haza, hogy előléptették, aminek hála sokkal többet fog tudni keresni. Valamely különleges ok miatt ezen a napon fogantatott meg öcsém is, aki pár hónap múlva ki is bukkant a kinti világba. Az új keresletnek hála sokkal egyszerűbb volt a megélhetőségünk, ráadásul új házba is költöztünk, ugyanis 2 évre rá újabb testvérem született, és apró házunk már nem lett volna elég nagy számunkra. A boldog életünk, azonban egy nap szörnyű tragédiába torkollt. Éppen nyaralásból jöttünk haza fele, amikor hirtelen apám fékezett. Egy alak állta el az utat feltartott kézzel. A hasát fogta, majd lassú suta mozgással elindult apám felőli ajtóhoz. Atyám mindig is jószívű ember volt, és szeretett segíteni másokon. Most is látta, hogy valami baj van, így rögvest kiszállt, hogy megnézze mi történt a férfival. Ám alig szállt ki egy hangos dördülés hallatszott fel, majd egy pillanattal később atyám összeesik, és láthatom, amint a férfi egy pisztolyt fog oda, ahol előbb apám mellkasa volt. Lassú mozdulattal néz anyámra, és emeli felé a fegyvert. A sokkunk eddig a pillanatig tartott. Anyám felsikoltott, ahogy fiatal testvéreim is. Újabb lövés, és anyám vére beterítette a kocsit. Látom, ahogy a pisztolyt húgom felé fordítja a férfi, miközben az ajtóm elé lép. Mielőtt bármit is átgondoltam volna kezeim automatikusan a kilincsért kapott, és amilyen erősen tudtam hozzácsaptam a kitáruló ajtót a férfinek. A lendület kicsapta a férfi kezéből a fegyvert, én meg már ugortam is ki a kocsiból, és rávetettem magamat. Csakúgy csépeltem, ott ahol értem, míg egy gyomrost kísérve cuppanú hangot hallatva a kezemet véres paca borította be. Mikor hátrahúztam a férfi vére borította ki. Ekkor vettem észre a lőt sebet a hasán. Szóval ezért vonszolta magát? De akkor hogy lehet még mindig talpon? Legalább tucatszor ütöttem meg, és biztos sok vért vesztett, ráadásul a sebére is rácsaptam, de akkor hogy? Sajnos túl sokáig gondolkoztam, és arra eszméltem fel, hogy egy kéz megragad a torkomnál fogva és a földre tol. A férfi lihegését hallgatva kapkodok levegőért, és érzem ahogy az erő elszáll belőlem, ám ekkor ismét egy dördülés, és a férfi holtan esett össze, ám ezután semmire sem emlékeztem, mert elvesztettem az eszméletem. 3 nap múlva tértem magamhoz egy kórházteremben. Mint kiderült egy sorozatgyilkos mészárolta le a szüleimet, aki egy rosszul sikerült rablás után megsérülve próbált menekülő járművet szerezni. Azt is megtudtam, hogy a rendőrség végzett vele, akik pont akkor értek a helyszínre, mikor fojtogatott. Az érzés, hogy szüleimet elvesztettem szörnyű volt. Pár nappal később nagymamám értünk jött, hogy ő lásson el minket otthonnal. Az eddig jó életviszonyunk hamarosan nagyon leesett. Nagyi keresete nagyon kevés volt ahhoz, hogy megéljünk, ám nem adtuk fel. Én a tanulmányaim mellett is részmunkaidős állások után kutattam, mindeddig kudarcba fulladva. Míg egy nap 18. születésnapomon egyik jó barátom megajándékozott a GGO nevű játékkal, mellyel kisegíthetem családomat, ugyanis a játékbeli pénzt yenre válthatom át. Ha akkor nem hálálkodtam szét a barátomat, akkor keveset mondok, de végre van egy olyan lehetőség, mely rendkívüli lehetőséget biztosít.
- Link Start!
Kezdődjön a játék, mely megsegítheti az éltünket!
Aaron Blackfire
Aaron Blackfire

Hozzászólások száma : 9
Join date : 2015. Jul. 14.

Karakterlap
Szint: 1
Banda: -
EXP:
Aaron Blackfire Left_bar_bleue5/500Aaron Blackfire Empty_bar_bleue  (5/500)

Vissza az elejére Go down

Aaron Blackfire Empty Re: Aaron Blackfire

Témanyitás by Kirito Kedd Júl. 14, 2015 9:21 pm

Nagyon szép előtörténet, egy nemes céllal színesítve. Nem szaporítom a szót, előtörténet elfogadva. 
Kaszt: Katona
kezdőfegyverzet:
- Jugo MP25.4 (+1 Sebzés +1 Gyorsaság) // energiatáras //
- 1 db Akku (100 lövésre elegendő)
- Colt Peacemaker (+1 Sebzés +1 Gyorsaság)
- 30db ".40 SW" Töltény
- Terepmintás Póló (+1 Védelem)

Kezdőszint: 1
XP: 1
Credit: 1000
(Azért néha mehet fajjal is a falnak Wink


A kasztod miatt az alapontozásod a következő
Élet: 3
Sebesség: 2
Pontosság:2
Tűzerő: 3

Ezentúl még van 5 szabadon elosztható pontod, amit a Pontozósdiban oszthatsz ki Smile

Jó játékot kívánok!
Kirito
Kirito
Admin

Hozzászólások száma : 48
Join date : 2015. Jul. 13.

Karakterlap
Szint: 10
Banda:
EXP:
Aaron Blackfire Left_bar_bleue42000/42000Aaron Blackfire Empty_bar_bleue  (42000/42000)

https://ggreborn.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.