Gun Gale Reborn
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Erizawa Hasumi

2 posters

Go down

Erizawa Hasumi Empty Erizawa Hasumi

Témanyitás by Erizawa Hasumi Kedd Júl. 14, 2015 10:03 pm

Valós Adatok


Név: Erizawa Hasumi
Nem: Nő
Kor: 17


Kinézet: körülbelül 165 centiméter, Haja hosszú fehér, szemei világoskékek. Általában kényelmesen öltözködik, de igyekszik a színeket a hajához passzoltatni. 

Jellem: Kedves lány, aránylag nyitott, de nem szeret felvágni dolgokkal. Imádja a játékokat, ha tehetné az egész napját ott töltené. Remek felfogóképessége, és helyzetfelismerő képessége van, imádja a sakkot, és a régi aknakereső játékot, persze ideje nagy részét az újabb játékoknak szenteli, de azért elő-előveszi a régieket is. Legkevésbé a Shooter játékokat kedveli.

Játékos Adatok


Felhasználónév: Hasumi
Nem: Nő
Kaszt: Kardforgató 
Kinézet: Nagyjából ugyanúgy néz ki mint a valós énje, azonban a játékban rövidebb haja van, a kényelem miatt. A valóságtól eltérően a virtuális világban, imád remekül kinéző ruhákban lenni.




Előtörténet: Egy gazdag családba születtem, harmadik gyerekként, Tokióba. Gyerekkorom kellemes volt, legidősebb testvérem, Ayato nagy szenvedéllyel játszott számítógépes játékokat suli mellett, és hamar engem is beavatott ezen csodás világba. A legelső játék amivel játszottam az az aknakereső volt, és órákig el tudtam volna vele játszani, ha a szüleim engedték volna. Sajnos apám az iskolát sokkal fontosabbra tartotta mint a játékokat, annak ellenére hogy az aknakereső remekül fejleszti a logikát. Persze tudtam hogy részben apámnak volt igaza, viszont ekkor már tisztában voltam vele hogy olyan tetemes mennyiségű pénz van a bankszámlánkon, hogy majd az unokáimnak sem kell majd dolgozniuk. Egyetértettem vele, nagyon nem volt beleszólásom a dologba, hisz ekkor még csak 14 éves voltam, de már álmodtam egy jövőről, hogy játékokból fogok pénzt szerezni. Körülbelül ekkorra már több játékban is jártas voltam, de legtöbbjük stratégiai volt, illetve sima RPG. Néha megpróbálkoztam egy-egy lövöldözős játékkal is, de hamar rájöttem hogy nem tudok rendesen célozni egérrel. A bátyám ennek ellenére rám erőltette a dolgot, mert a barátaival egy remek klánt hoztak össze, és szerette volna ha én is csatlakoznék, ezért sokáig nem engedett mással játszani. A tanulmányaimat magántanárnál végeztem. Hamar rájöttem hogy ha gyorsan elvégzem ezt a sok tanulást, több időm jut a játékra. Ennek megfelelőképpen a játék mellett annyit tanultam, hogy 16 évesen le tudtam érettségizni, sőt, emellett tanfolyamra is jártam, hogy az érettségi után csak egy vizsga válasszon el a szakmámtól. Érthető, hogy rengeteget elvett az időmből, így nem sokat tudtam ebben az időben játszani, és eléggé meglepett, mikor érettségi után utánanéztem a dolgoknak, és megláttam, mennyit fejlődött a játékipar. Már egy komplex virtuális világba is be lehet lépni. Miután picit jobban utánanéztem, kiderült hogy egy bizonyos MMORPG-n még pénz is lehet keresni a játékkal. Persze kaptam a lehetőségen, hisz mindig is ez volt az álmom, és így hogy pénzt is keresek vele, végre a szüleim is leszállnak rólam. Viszont kiábrándultam, mikor kiderült, hogy az egyetlen ilyen játék, ami munkaként is szolgálna, gyakorlatilag egy lövölde. Tudtam ugyan, hogy van egy kardforgató kaszt, de nem sok esélyét láttam a kardnak a mini gépágyú ellen.
Ennek ellenére úgy döntöttem, hogy megpróbálom, és sikerült is meggyőznöm a szüleimet erről. Így megengedték, hogy támogatnak, addig amíg azt látják, hogy fejlődök, és valaha is el fogom érni azt a szintet, amikor a toplista élén meg fogok tudni élni ebből. Kibővítették a házat, bekerült egy szoba csak nekem, ahol senki sem fog zavarni játék közben, így akár egy teljes napot is a játékban tudok tölteni. A kikötés az volt, hogy 20 óránál nem játszhatok többet, és minden több mint 10 órás játék után, 10 órát aludnom kell, illetve mindig be kell számolnom, hol tartok a játékban, annak ellenére, hogy követni fognak az erre szakosodott weboldalakon, melyek megmutatják az egyén karakterének a statjait, és hogy hol áll a ranglétrában. Így, 17 évesen, végre nekikezdhettem a játéknak, mely végre megváltoztatja az életemet. A bátyám, aki anno beavatott a játékok világába, ekkor már családos ember volt, és egy jól fizető állásban sikerült is elhelyezkednie. Csak mosolygott, mikor elmondtam neki, hogy a szüleim beleegyeztek, mert kiderült hogy ő is próbálkozott egy hasonlóval náluk, de akkor még féltek, hogy a legidősebb fiú gyermekük még a végén egy sikertelen ember lesz. Persze most már nem akarja elkezdeni, így hogy gyakorlatilag egy sikeres ember úgy ahogy van.
Erizawa Hasumi
Erizawa Hasumi

Hozzászólások száma : 17
Join date : 2015. Jul. 14.

Karakterlap
Szint: 1
Banda: -
EXP:
Erizawa Hasumi Left_bar_bleue1/500Erizawa Hasumi Empty_bar_bleue  (1/500)

Vissza az elejére Go down

Erizawa Hasumi Empty Re: Erizawa Hasumi

Témanyitás by Death Gun Kedd Júl. 14, 2015 10:27 pm

Hát érdekes egy ET lett az egyszer biza o.O picit furcsának tűnik néhol a fogalmazásod, de mivel második player van (és amúgy sem voltam soha túlontúl szőrösszívű Very Happy) így az előtörténetedet ELFOGADOM! Nosza ideje pontozni, és Adatlapot írni, és utána máris kezdheted a VRMMO-s életet ;D

Kaszt: Kardforgató
kezdőfegyverzet:
- Lézerszablya M1 (+2 sebesség +1 Pontosság)
- Desert Eagle (+1 Sebzés +1 Gyorsaság)
- 30db .40 SW Töltény
- Terepmintás Póló (+1 Védelem)

Kezdőszint: 1
XP: 1
Credit: 1000

A kasztod miatt az alapontozásod a következő
Élet: 3
Sebesség: 5
Pontosság:1
Tűzerő: 1

Ezentúl még van 5 szabadon elosztható pontod, amit a Pontozósdiban oszthatsz ki!

Kellemes játékot kívánok! Very Happy
Death Gun
Death Gun

Hozzászólások száma : 49
Join date : 2015. Jul. 13.

Karakterlap
Szint: 10
Banda:
EXP:
Erizawa Hasumi Left_bar_bleue42000/42000Erizawa Hasumi Empty_bar_bleue  (42000/42000)

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.